Author: 明***夜
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: まじ買って損なし。まっったくウィッグに見えない。
顏色: 粉棕色
Price: HK$83.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25082289419418442 |
Author: 明***夜
Date:
Review: まじ買って損なし。まっったくウィッグに見えない。
顏色: 粉棕色
Author: 0***_
Date:
Review: Easy to wear: まじ付けやすい‼️‼️‼️‼️‼️‼️さいこうや😙☺️
顏色: 粉棕色
Author: r***0
Date:
Review: ありがとうございました!!
顏色: 棕色
Author: h***8
Date:
Review: サラサラだけど、処理大変そう
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.